OUTDOOR KOLEKCIA

CARLOS

Vonkajšie panely CARLOS s povrchom imitujúcim drevo, verne pripomínajúcim drevné dosky, sú kvalitným a veľmi žiadaným obkladom vonkajších povrchov a fasád.

Naše Outdoor vonkajšie lamelové panely majú realistický vzhľad prírodného dreva s textúrou a farbami, ktoré napodobňujú živé dvero. Vo všetkých kolekciách obkladov (BRUNO, LEO a CARLOS) sú k dispozícii štyri rovnaké a zároveň najobľúbenejšie farebné varianty

Outdoor panely LAMELIO sú vynikajúcou voľbou pre vonkajšie obloženie vášho domu, keďže sú vytvorené najmodernejšou technológiou WPC 2 (Wood-Plastic-Cmposite) – druhej generácie. Tento materiál kombinuje drevné vlákna s polyetylénom, čo zaručuje výnimočnú odolnosť voči UV žiareniu, vlhkosti, mrazu a všetkým poveternostným vyplyvom. Na naše vonkajšie panely preto ponúkame až 20 ročnú záruku. 

Inštalácia je štandardizovaná a vďaka lištám aj variabilná, čo uľahčuje inštaláciu panelov na rôzne typy fasád. Panely je možné použiťvertikálne ale i horizotálne.

LAMELIO kompozitné vonkajšie panely Outdoor sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú estetické, príťažlivé a zároveň odolné riešienie pre vnokajšie povrchy svojich domov a vonkajších priestorov.

Carlos Walnut

Carlos orech

Carlos teak

Carlos teak

Carlos Ceder

Carlos céder

Carlos Grey

Carlos Sivá

Technické dáta v mm

Príslušenstvo k panelom Carlos

Pozrite si aj iné kolekcie

KOLEKCIA

ASTI

KOLEKCIA

ASTI

Viac

KOLEKCIA

VASCO

KOLEKCIA

VASCO

Viac

KOLEKCIA

MILO

KOLEKCIA

MILO

Viac